Університети об'єднуються заради України

Команда Riga Business School та українські студенти Корнельського університету організовують заходи на підтримку 103-ї бригади України. Наша спільна мета: зібрати 3 500 євро на необхідні медичні засоби.

Активний
Академічний Альянс Допомоги
Universities Unite for Ukraine (photo)

Про Проєкт

Приєднуйтесь до відданої команди Артура, Патріка, Девіса та Джорджа - студентів Riga Business School, які розпочали місію на підтримку 103-ї бригади.

Їхня мета — зібрати 3 500 євро через серію захоплюючих заходів і лотерей, що проходитимуть у центрі Риги. Ця ініціатива виходить за межі простого збору коштів; вона є рятівною лінією для відважних медичних працівників, які невтомно працюють на передовій в Україні.

Кожне зібране євро буде ретельно спрямовано на закупівлю тактичних медичних засобів, щоб забезпечити як хоробрих солдатів, так і невинних цивільних необхідною терміновою допомогою.

Крім того, починаючи з початку листопада, ми розпочнемо подібну ініціативу зі студентами з України у Cornell University. Ці студенти організовуватимуть різні заходи, включаючи ярмарки їжі та аукціони для зустрічей із відомими особами, щоб зібрати кошти на потреби українців, включаючи лікарів, цивільних та хоробрих солдатів.

Щоб розширити наш вплив, ми щиро запрошуємо студентів з інших університетів підтримати цю справу у своїх навчальних закладах. Якщо ви надихнулися ініціювати подібний проєкт і приєднатися до нас, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою office@lotus-fund.org. Разом ми можемо створити потужний альянс допомоги та надії, розширюючи наші можливості, щоб жоден герой не залишився без підтримки у ці складні часи.