Збір коштів
на тактичну медицину

Приєднуйтеся до нашої місії забезпечення українських медиків необхідними засобами - адже вони рятують життя в умовах конфлікту. Ваша підтримка може змінити хід боротьби за життя серед відгомонів бою.

Архів
Медичний збір
Ціль: €3,500
Fundraising for tactical medicine (photo)

Про Проєкт

У ці складні часи українські медичні працівники невтомно працюють, щоб рятувати життя, часто стикаючись із браком необхідних медичних засобів. Медики, для яких ми збираємо кошти, зосереджуються на стабілізації та евакуації українських громадян із зон бойових дій і наданні першої допомоги всім, хто її потребує.

Наша місія полягає у забезпеченні їх необхідними інструментами для продовження їхньої життєво важливої роботи, такими як оклюзійні наліпки, гемостатичні тампонади та носоглоткові трубки.

Разом ми можемо зробити значущий внесок, висловити нашу вдячність хоробрим працівникам та наблизити Україну до перемоги над російським вторгненням. Пам'ятайте, що навіть найменша пожертва допомагає. Збір коштів стає успішним завдяки людям, які жертвують 1, 5, 10, 20 євро, адже кожна пожертва має значення.

Наша амбітна мета — зібрати €3,500. Після цього Фонд Лотос придбає необхідні засоби та надішле їх медичним працівникам у регіони, що постраждали від війни. Після завершення збору коштів ми зможемо поділитися квитанціями та придбаними медичними засобами для забезпечення прозорості.

Ми щиро цінуємо вашу щедрість і відданість. Дякуємо вам за вашу підтримку та внесок. Пам'ятайте, що разом ми сильніші!