Підтримайте українську армію

щоб запобігти наступній Каховці

to let children grow with parents

to prevent causing more widows

to prevent new Nova Kakhovka

Хто ми такі?

Ми — студентська некомерційна організація Lotus Foundation, команда волонтерів з України та Нідерландів. Ми разом підтримуємо мужніх українських воїнів, які захищають наш дім від окупантів.

Наша робота почалася навесні 2022 року. Тоді ми отримали перший запит на плитоноски від друзів з фронту. Ми дбаємо про те, щоб наші сміливі чоловіки та жінки мали те, що їм потрібно. Це стосується таких речей, як шоломи, бронежилети, тепловізори, рюкзаки тощо.

Актуальний збір

ДРОНИ ДЛЯ ПЕРШОЇ БРИГАДИ НАЦГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Перша бригада Національної гвардії України, яка є однією з дев'яти бригад Гвардії Наступу, активно веде контрнаступальні операції для звільнення окупованих українських територій. Наша співпраця з ними триває, і їхня оперативна ефективність справді вражає. Наразі їм терміново потрібні дрони для аеророзвідки на Сході України.

Ми прагнемо посилити їхній бойовий потенціал шляхом надання дронів, які стануть ключовим елементом у розширенні можливостей спостереження та оперативного реагування у різноманітних бойових ситуаціях. Це забезпечить їм необхідну тактичну перевагу та підсилить їхні зусилля у важливій місії оборони.

Прогрес (зібрано)

€3600/1200

Дедлайн:

30 січня, 2024

Наразі ми майже відправили

3,342,841

Але ми не зупиняємося на досягнутому. Ми завжди прагнемо зробити більше. Наша мета – допомогти якомога більшій кількості військових.

48

Тактичне спорядження

(шоломи, пластини, плитоноски, рюкзаки, тактичні пояси, рпс)

25

Оперативні засоби

(машини, тепловізори, навушники, тактичні ремені)

33

Одяг і взуття

(також наколінники і так далі)

щоб відправити більше допомоги

16

Гуманітарна допомога сім'ям

(ліки, підгузки, одяг)

32

Основи виживання

(обігрівачі, газові балони, грілки, ліхтарики, карабіни, окуляри)

Звіти

більше звітів

Наші партнери

Наша діяльність

Запрошуємо долучитися до підтримки українців, які борються за свою землю. Долучайтеся до нас, робіть внески, вигравайте призи і знайте, що ваша участь має значення. Кожна дрібниця допомагає, і ми можемо досягти набагато більшого разом.

Ми організовуємо захоплюючі такі заходи, як аукціони та розіграші, роблячи вашу участь ще більш захопливою. Йдеться не лише про пожертви, а й про можливість отримати унікальні призи. Ви можете виграти такі речі, як прапори з підписами наших мужніх захисників, пам’ятні монети, картини на трофеях, тощо.

Приєднатись

Поточний приз